czwartek, 26 maja 2011

Ze starego coś nowego/ Something new from something old

Przy robieniu biżuterii, decoupagu czy ogólnie mówiąc, przy produkcji rękodzieła uzależnieniem staje się kupowanie coraz to nowych półproduktów, które z czasem bardzo trudno jest gdziekolwiek pomieścić. W moim workshopie (sypialni) zalegają tysiące(!) gotowych do użytku elementów i zawsze jakoś tak brakuje na nie miejsca. A ponieważ lubię dobrą organizację to staram się wszystko ładnie segregować i zazwyczaj upycham wszystko w różnego rodzaju pudełkach. Żeby nie było tak nudno wpadłam na przykład na pomysł zdecoupagowania pudełka po butach:)

When making jewellery, decoupaging or just hand-crafting, buying new supplies becomes an addiction. With time, I've gathered so many semi-products that it turned into a problem, where to store them. My workshop (which is at the same time my bedroom) is filled with thousands(!), ready to be used, elements and it is difficult to find room for them. And because I like good organisation, I try to neatly separate everything and place it in boxes. So not to be boring I came up with an idea to decoupage them, like for example this shoe box:)

1 komentarz:

ita01 pisze...

Zrobiłaś prześliczne pudełko, nawet do głowy by mi nie przyszło, że jest ono recyklingiem po butach:) Czekam na Twoje sutaszowe dzieła, nie chowaj ich dla siebie, na pewno są piękne:)
Pozdrawiam!

Prześlij komentarz